SON DAKİKA
Home / YAŞAM / Ters yazi yazma, tersten yazma,ters başlık atma, tersten yazı yazmak,facebook için ters nick yapma,whatsapp ters yazma,whatsapp ters yazı yazma
ters yazi yazma,ters yazi nasil yazilir

Ters yazi yazma, tersten yazma,ters başlık atma, tersten yazı yazmak,facebook için ters nick yapma,whatsapp ters yazma,whatsapp ters yazı yazma

Ters yazi yazma, tersten yazma,ters başlık atma, tersten yazı yazmak,facebook için ters nick yapma,whatsapp ters yazma,whatsapp ters yazı yazma,ters yazı yazma programını indir,whatsapp’ta ters nasıl yazılır,whatsapp şekilli yazı yazma,whatsapp şekilli nasıl yazılır,ters yazı yazma uygulaması,ters yazı yazma uygulaması indir, bu şekilde yazmak için alt tarafta bulunan kutucuğa istediğiniz metni yazıp ters çevirebilirsiniz.

TERS YAZI NASIL YAZILIR?

Whatsapp’ta veya sosyal ağlar da dikkat çekme amaçlı ters yazı yazma, yada şekilli yazmak için basit iki yöntem bulunmaktadır.

 

1.YÖNTEM

Bu yöntem ile online olarak aşağıda bulunan kutucuğa yazmak istediğiniz metni yazın ve otomatik olarak ters çevirisini kopyalayıp istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

 

2.YÖNTEM

Bu yöntem ise Google Play Store veya App Store’dan  ”Style My Text” adlı uygulamayı indirerek mobil cihazlar da ve whatsapp’ta otomatik olarak kolayca ters yazı yazabilirsiniz.

 

UYGULAMA VİDEOSU

Facebook\' ta Yorum Yap

BUNLARI DA OKUYUN!

Müge Anlı Tatlı Sert | Telefon Numarası | Whatsapp İhbar Hattı

Müge Anlı Tatlı Sert,Müge Anlı soru sor,Müge Anlı ihbar,Müge Anlı ihbar hattı,Müge Anlı telefon numarası,Müge …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super