SON DAKİKA
Home / YAŞAM / Müge Anlı Tatlı Sert | Telefon Numarası | Whatsapp İhbar Hattı

Müge Anlı Tatlı Sert | Telefon Numarası | Whatsapp İhbar Hattı

Müge Anlı Tatlı Sert,Müge Anlı soru sor,Müge Anlı ihbar,Müge Anlı ihbar hattı,Müge Anlı telefon numarası,Müge Anlı whatsapp ihbar hattı,Müge Anlı tatlı sert,Müge Anlı soru sor,Müge Anlı soru sorma,Müge Anlı bugünkü program,Müge Anlı son bölüm izle,Müge Anlı son bölüm 2017,Müge Anlı telefon,Müge Anlı telefon numarası,müge anlı kimdir,müge anlı burhan akdağ,müge anlı eşi,müge anlı eşi kim,müge anlı atv,müge anlı tatlı sert,müge anlı atv

ATV Ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı’yla Tatlı Sert programı kayıp olan kişileri ve suçluları araştıran toplumsal sorunları ele alan faydalı bir programdır. Polisin bile ulaşamadığı kişilere ve kayıp insanlara ulaşan Müge Anlı, şuana kadar bir çok olayı gün yüzüne çıkardı.

Ekranlarında kayıpları cinayetleri bulmak için bir dedektif edasıyla sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyiciler tarafından çok seviliyor.Reyting oranları çok iyi olan programda Avukat Rahmi Özkan ile Psikiyatrist Arif Verimli eşlik ediyor.

MÜGE ANLI İHBAR HATTI VE TELEFON NUMARALARI

muge-anli-soru-sor

İrtibat Telefon Numaraları : 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26
Canlı Yayın Telefon Numarası : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-mail Adresi :  tatlisert@mügeanli.com.tr (Telefondan iletişime geçemiyorsanız mail atabilirsiniz)
Twitter Adresi : www.twitter.com/MugeAnliOnline
Facebook Adresi : www.facebook.com/MugeAnliFun

 

MÜGE ANLI KİMDİR?

muge-anli-kimdir-vikipedi

 

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye’de, Müge Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etti.

Dobra Dobra’da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[1] Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 

MÜGE ANLI’YA SORU SOR !

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’yla Tatlı Sert programına bağlanmak ve soru sormak istiyorsanız, yazımızda paylaştığımız telefon numaraları ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer telefonlara ulaşamıyorsanız alt kısımdaki yorum kısmından Müge Anlı’ya soru sorabilirsiniz.

Facebook\' ta Yorum Yap

BUNLARI DA OKUYUN!

ters yazi yazma,ters yazi nasil yazilir

Ters yazi yazma, tersten yazma,ters başlık atma, tersten yazı yazmak,facebook için ters nick yapma,whatsapp ters yazma,whatsapp ters yazı yazma

Ters yazi yazma, tersten yazma,ters başlık atma, tersten yazı yazmak,facebook için ters nick yapma,whatsapp ters …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super