SON DAKİKA
Home / HABER / İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne roketatarlı saldırı!
pkk

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne roketatarlı saldırı!

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü’ne son dakika saldırı haberi geldi. Vatan Caddesi’ndeki binanın yakınlarına roketatarlı saldırı girişimi oldu. Saldırı sonrası ölen ya da yaralanan olmadı.

İSTANBUL’dan korkutan son dakika haberi geldi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki binasının yakınlarına roketatarlı saldırı girişimi olduğu, roketatarın müdürlük binasına isabet etmediği öğrenildi.

Lav silahı ile müdürlük binasının hedef alındığı saldırıda binanın dış bahçe duvarı isabet aldı. İlk gelen bilgilere göre olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yönelik saldırıya ilişkin, “İl Emniyet Müdürlüğü bahçe duvarına isabet eden bir lav silahı saldırısı meydana gelmiş olup, personelimizden ölü, yaralı bulunmamaktadır.” açıklamasında bulundu.

Vali Şahin, saldırıya ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı. Şahin, “İl Emniyet Müdürlüğü bahçe duvarına isabet eden bir lav silahı saldırısı meydana gelmiş olup, personelimizden ölü, yaralı bulunmamaktadır. Saldırıyı yapan kişi ya da kişilerin tespit ve yakalanmalarına yönelik geniş çaplı operasyonlara devam edilmektedir.” ifadelerini kullandı.

Olay yerinden sıcak kareler…

Facebook\' ta Yorum Yap

BUNLARI DA OKUYUN!

Instagram Video Süreleri Uzadı! IGTV Nedir? Nasıl Video Yüklenir?

Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması Instagram, video kısıtlamalarını esnetmeye karar verdi. Buna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super